О нас | Аналітичний центр «Обсерваторія демократії»

Неурядова неприбуткова організація «Обсерваторія демократії» (анг. – Non-governmental Organization «Observatory of Democracy») заснована в Харкові 9 березня 2016 року групою політичних аналітиків.

У лютому 2017 року «Обсерваторія демократії» отримала грантову підтримку Європейського Фонду за Демократію (EED), що фінансується Урядом Канади.

Мета грантового проекту – становлення в східному регіоні України неурядового центру аналізу, моніторингу та комунікацій, здатного об’єднати сектор громадських ініціатив та сферу кваліфікованих політичних експертів для якісного зміцнення роботи громадянського суспільства щодо демократизації регіональної політики.

Основна діяльність Аналітичного центру «Обсерваторія демократії» охоплює:

  • системну і постійну роботу в області аналітичних та моніторингових політичних досліджень ключових проблем в проведенні реформ на національному, регіональному та місцевому рівнях управління,
  • формування широкої громадської та експертної дискусії з ключових питань державної та регіональної політики,
  • розробку концептуальних, науково-прорахованих, професійних рекомендацій з актуальних національних і регіональних проблем і альтернативних політичних рішень,
  • просування європейських інститутів, практик і цінностей в державну і суспільну сфери України.

Географію своєї практичної діяльності аналітичний центр поширює на Харків і всю Харківську область, а також на всі суміжні області (Сумську, Полтавську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку).

Цільова аудиторія, на яку поширюється діяльність Аналітичного центру «Обсерваторія демократії» – це політичні експерти, громадські та партійні активісти, студенти і викладачі ВНЗ, народні депутати та депутати місцевих рад, органи державної влади та місцевого самоврядування.

Одним з основних завдань центру є залучення до його діяльності провідних політологів та політичних аналітиків регіону, встановлення тісного співробітництва з громадськими організаціями та іншими зацікавленими сторонами в різних галузях реформ в Україні.

Про свою поточну діяльність Аналітичний центр «Обсерваторія демократії» інформує на своєму веб-сайті – – http://od.org.ua і сторінці в Фейсбуці – https://www.facebook.com/ObservatoryofDemocracy.

Зокрема, в розділах «Аналітика» і «Заходи» – з дослідженнями та заходами, які проводить Центр, аналітичними статтями та експертними матеріалами, опублікованими в ЗМІ.

Також діє «Консультаційна лінія» для всіх зацікавлених суб’єктів політичного процесу. У відповідному розділі сайту передбачена опція подання електронного запиту на експертну політичну консультацію, а також контактний номер (+380 66 047 07 72) для запиту консультації в телефонному режимі.