Вебінар «Електоральний портрет Харківщини: між парламентськими та місцевими виборами» | Center for Political Analysis «Observatory of Democracy»

Вебінар «Електоральний портрет Харківщини: між парламентськими та місцевими виборами»

28 травня 2020 року Аналітичний центр «Обсерваторія демократії» у рамках проекту «Просування демократичного голосування в Східній Україні», який реалізується за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED), провів вебінар «Електоральний портрет Харківщини: між парламентськими та місцевими виборами». У ньому взяли участь експерти, депутати, викладачі та студенти закладів вищої освіти, представники громадських об’єднань та політичних партій, ЗМІ.

Спікер: Антон Авксентьєв – експерт Аналітичного центру «Обсерваторія демократії», кандидат політичних наук.

 

Презентація PowerPoint – Електоральний портрет Харківщини: між парламентськими та місцевими виборами. АЦ Обсерваторія демократії.

 

Вебінар проведений у рамках проекту «Promoting Democratic Elections in Eastern Ukraine», що реалізується за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Зміст публікації не обов’язково відображає точку зору NED і є предметом виключної відповідальності Аналітичного центру «Обсерваторія демократії».