Online-дискусія «Випробування Виборчим кодексом: аналіз місцевих виборів на Харківщині» | Аналитический центр «Обсерватория демократии»

Online-дискусія «Випробування Виборчим кодексом: аналіз місцевих виборів на Харківщині»

24 листопада 2020 року Аналітичний центр «Обсерваторія демократії» у рамках проекту «Просування демократичного голосування в Східній Україні» провів online-дискусію «Випробування Виборчим кодексом: аналіз місцевих виборів на Харківщині».

Під час заходу експерт з питань виборчого законодавства, кандидат політичних наук Антон Авксентьєв презентував розроблений Аналітичним центром «Обсерваторія демократії» Рolicy paper за результатами місцевих виборів в Харківському регіоні з оцінкою апробації Виборчого кодексу та рекомендаціями щодо його поліпшення.

У обговоренні підсумків місцевих виборів у Харківському регіоні та законодавчих корекцій, яких потребує Виборчий кодекс, взяли участь діючі та новообрані депутати, представники органів місцевого самоврядування та політичних партій:

Булах Дмитро, депутат Харківської обласної ради, обраний депутатом Харківської міської ради (від партії «Блок Світличної «Разом»);

Горошко Олена, депутат Харківської міської ради;

Ісаєнко Ігор, обраний депутатом Харківської міської ради (від партії «Європейська Солідарність»);

Король Геннадій, Близнюківський селищний голова;

Стреляний Володимир, обраний депутатом Солоницівської селищної ради (від партії «Блок Кернеса-Успішний Харків»).

Цукан Оксана, екс-кандидатка у депутати Харківської обласної ради, член Політради Харківської регіональної організації партії «Опозиційна платформа-За життя».

Дискусія проведена у рамках проекту «Promoting Democratic Elections in Eastern Ukraine», що реалізується за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Зміст публікації не обов’язково відображає точку зору NED і є предметом виключної відповідальності Аналітичного центру «Обсерваторія демократії».